Naše služby

Pro zákazníky jsme schopni navrhnout nejoptimálnější využití jejich odpadních plastů, ať již se jedná o zobchodování recyklovaného materiálu, či o možnost opětovného návratu suroviny do výroby zákazníka.

Ve formě služby nabízíme zpracování plastů do podoby drtí na moderních drtičích a mlýnech. Disponujeme drtiči pro zpracování velkých kusů ( odstřiky od extrudérů, ingoty, koláče, interiérové díly automobilů apod.) na tuto technologii navazují sekce mlýnů pro produkci jemnější frakce výsledných drtí. Hrubost výsledné drtě je nastavena dle přání zákazníka. Stroje jsou opatřeny zařízením pro odlučování kovů. Plnění provádíme dle požadované váhy do velkoobjemových vaků či kartonových krabic.

Drtiče

Dále nabízíme zpracování plastů na granulačních linkách, kde můžeme nabídnout strunovou granulaci, nebo ořez na horké hlavě. Stupeň filtrace, aditivaci a dobarvení granulátu je možné nastavit dle potřeb zákazníka. Ve vlastní laboratoři určujeme u jednotlivých vyrobených granulátů např. index toku taveniny, obsah popela, vlhkosti a další požadované mechanické či optické vlastnosti. Našimi spokojenými zákazníky jsou klienti z různých odvětví plastikářského průmyslu. Svoje možnosti přizpůsobujeme potřebám zákazníků.

Granulace

copyright (c) REGRA PLAST spol. s r.o. 2008